Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Victorie w SP4

 

   We wtorek 12 czerwca w RCK „Strzecha” odbyła się gala podsumowująca osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 4. Podczas uroczystości nagrodzono wychowanków, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych oraz wyróżnili się pracą społeczną. W uroczystości udział wzięli: wiceprezydent Raciborza pani Irena Żylak, przedstawiciele Rady Rodziców, dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie i ich rodziny. Najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru było ...

uhonorowanie statuetkami Victorii uczniów kończących szkołę, którzy wykazali się nie tylko spektakularnymi osiągnięciami, ale także wielkim zaangażowaniem i pasją.
Laureatami Victorii 2018 zostali: Krzysztof Mitko, Tymoteusz Kędzior, Kaja Ball, Dominika Przewosnik, Iwo Ceglarek, Emilia Pawłowska i Dominik LazarGalę zakończyło pamiątkowe zdjęcie wszystkich nagrodzonych uczniów.