Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Natalia Kuzdrowska zwyciężczynią ogólnopolskiego konkursu plastycznego

 

  9 czerwca 2018 r. w Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu wręczono nagrody laureatom I Ogólnopolskiego Biennale Grafiki Komputerowej i Miniatury Plastycznej „W odcieniach bieli” - Portrety zwierząt. Miło nam powiadomić, że zdobywczynią jedynej nagrody w kategorii 13-15 lat w dziedzinie rysunku i malarstwa jest Natalia Kuzdrowska - uczennica klasy III a3. Na konkurs wysłanych zostało kilka prac uczniów klas gimnazjalnych, z czego do wystawy, oprócz rysunku. Natalii, została dopuszczona akwarela Marty Rudnickiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Fotorelację z uroczystości wręczenia nagród można zobaczyć na stronie MDK we Wrocławiu