Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Tradycyjnie w konkursie o Janie Pawle II od kilku lat na podium

 

  W dniu urodzin Wielkiego Polaka Papieża Jana Pawła II w Szkole Podstawowej nr 15 odbył się już po raz siódmy  konkurs wiedzy "Lolek Papież - Polak ". Nasi uczniowie od początku biorą udział w tym konkursie, ze względu na zafascynowanie tą wielka postacią. Chociaż trzeba dużo czasu poświęcić, by poznać Jego życie i nauczanie.
drużyna w składzie Franek Makówka i Patryk Głowacz z klasy VI b  zajęła II miejsce .  Wcześniej w szkole odbył się etap szkolny. Przed nami była drużyna SP 15,za nami 4 podstawówki , uczniowie otrzymali nagrody, dyplomy oraz zaproszenie na kolejną edycję.Ambitnym i pracowitym uczniom gratulujemy - zapewne za rok znowu wystartują.