• Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_djimageslider, 1
  • There is no DJ Image Slider Component installed

Spotkanie czwarte 16.05. 2011

O piłce nożnej i swoich sportowych karierach opowiedziały uczniom klas IV - V piłkarki RTP Unia Racibórz, mistrzynie polski -  Anna Żelasko i Dorota Wilk pokazując, że gra w nogę nei została zarezerwowana przez mężczyzn i kobiety również mogą się w tej dziedzinie realizować. Pytania dotyczące flory, fauny i turystyki regionu przygotowały nauczycielki z Czech, z partnerskiej szkoły w Strahovicach:

Andrea Stareckova i Jana Malcharkova. Gościliśmy piłkarki i to właśnie ta dziedzina sportu zakończyła cykl spotkań. Uczniowie rozegrali turniej halowej piłki nożnej.

Wyniki czwartego spotkania:

kategoria sport

I miejsce SP1 w Raciborzu

II miejsce SP4 w Raciborzu

III miejsce Zakladni Skola  a Materska Skola Strahovice

kategoria wiedza

I miejsce Zakladni Skola  a Materska Skola Strahovice

II miejsce Zakladni Skola a Materska Skola Bela

III miejsce ZSP1 w Raciborzu - Markowicach

Ostanie  spotkanie stanowiło czas podsumowań. Nadeszła pora, by wyłonić zwycięzce całorocznej rywalizacji, którzy wyjechali z prezentami dla szkół: pamiątkowymi pucharami i medalami, grawerowanymi dyplomami i DVD.

KLASYFIKACJA GENERALNA

I miejsce SP4 w Raciborzu

II miejsce ZSP1 w Raciborzu - Markowicach

III miejsce Zakladni Skola  a Materska Skola Strahovice

Ci, którzy znaleźli się poza podium, też nie wyjechali z pustymi rękami. Do nich trafiły drobne upominki w postaci dyplomów uczestnictwa czy pamiątkowych długopisów.

Galeria zdjęć naszego projektu