Dzisiaj jest: 5 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_djimageslider, 1
Uwaga
  • There is no DJ Image Slider Component installed

Spotkanie trzecie 14. 03. 2010

  Sport zdominował trzecie spotkanie organizowane w ramach projektu Sport i nauka kluczem do sukcesu młodego Europejczyka. O wyczynach opowiadał olimpijczyk z Montrealu i pierwszy trener raciborzanina i złotego medalisty z Atlanty Ryszarda Wolnego - Aleksandra Zajączkowski, oraz alpinista z Czech - Jiri Starecek, który zachęcał młodzież do uprawianie turystyki rowerowej

wskazując,że w naszym regionie nie brakuje miejsc do jazdy na rowerach. Tym razem czwarto- i piontoklasiści zmierzyli się w grach zespołowych (siatkówka, koszykówka oraz mini piłka nożna ) i spotkali się z królową nauk, czyli matematyką. Matematyczne łamigłówki przygotował dla Nich Marcin Żydek.

Wyniki trzeciego spotkania:

kategoria sport:

I miejsce - SP4 w Raciborzu

II miejsce - ZSP1 w Raciborzu - Markowicach

III miejsce - ZSP3 W Raciborzu - Płoni

 

style="text-align: justify; padding-left: 20px; padding-right: 20px;">kategoria wiedza:

I miejsce - SP4 w Raciborzu

II miejsce - ZSp1 w Raciborzu - Markowicach

III miejsce - SP1 w Raciborzu

 

Galeria zdjęć naszego projektu