Dzisiaj jest: 5 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_djimageslider, 1
Uwaga
  • There is no DJ Image Slider Component installed

Spotkanie drugie 20.12.2010

Świątecznej atmosfery nie mogło zabraknąć na drugim ze spotkań. Zdecydował o tym jego termin. Na kilka dni przed wigilią uczestnicy sportowo - wiedzowej konkurencji smakowali moczki przygotowanej przez czeskiego kucharza Artura Komorka z Rahova w Czechach, a także śledzi w cebuli i barszczu autorstwa polskiego specjalisty Rafał Moszczyński z Gorzyc.

 

Od grudniowego spotkania w projekcie Sport i nauka kluczem do sukcesu młodego Europejczyka zaistnieli nieco starsi uczniowie,przedstawiciele klas IV - V. Na początek zaprezentowali swoje umiejętności zręcznościowe, które tradycyjnie sprawdzili wuefiści z SP4 w Raciborzu - Beata Sudenis i Arkadiusz Gałeczka a także wiedzę o historii regionu -  w tym przypadku Dorota Michalicka Agata Trzęsimiech - Lucia.

Wyniki drugiego spotkania :

I miejsce SP4 w Raciborzu

II miejsce ZSP1 w Raciborzu - Markowicach

III miejsce ZSP3 w Raciborzu - Płoni 

Galeria zdjęć naszego projektu