Dzisiaj jest: 5 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_djimageslider, 1
Uwaga
  • There is no DJ Image Slider Component installed

Spotkanie pierwsze 8.11. 2010

  Projekt sport i nauka - kluczem do sukcesu młodego Europejczyka zapoczątkowali najmłodsi przedstawiciele zaangażowanych w przedsięwzięcie placówek. uczniowie klasy III obejrzeli spektakl w wykonaniu Grupy Teatralnej Modeliki prowadzonej przez Barbarę Gromotkę przy  Miejskim Ośrodku Sportu i rekreacji w Kuźni Raciborskiej w świetlicy w Jankowicach. Przedstawieniem którego hasło

przewodnie brzmiało "Miedzy nami sąsiadami" udowodnił, że pogranicza polsko- czeskiego mają wiele ze sobą wspólnego. A po szczycie kulturalnych przeżyć przyszedł czas na rywalizację. Najmłodsi stanęli w szranki w zawodach przygotowanych przez Beatę Sudenis i Arkadiusza Gałeczkę.Następnie udowodnili iż Unia europejska i język angielskie nie mają przed nimi tajemnic. Świetnie poradzili sobie z zadaniami które wymyślili specjalnie dla nich: Małgorzata Chmel, Zbigniew Cukier, Marzena Mruk-Otulak, Beata Książek.

Wyniki pierwszego spotkania:

I miejsce - Sp4 w Raciborzu

II miejsce - Zakladni Skola a Materska Skola Strahovice

III miejsce - ZSP nr 1 w raciborzu Markowicach

Galeria zdjęć naszego projektu