Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

 

 

Blog klas pierwszych

 

Zaloguj się do Office 365

Załóż konto w Office 365

Platforma moodle

 

Szkoła posiada własną platformę edukacyjną. Kliknij w obrazek.

Fanpage Sp4

Fanpage Samorządu Uczniowskiego klas starszych.

Fanpage klas starszych SP4

 

Wiadomości Samorządu Uczniowskiego

Prev Next

Nowy Samorząd Uczniowski

Odsłon: 458

W dniu 29 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  W czwartek  5 października wybraliśmy wspólnie w głosowaniu tajnym następujących funkcyjnych: Patryk Głowacz - przewodniczący szkoły Zuzanna Kądzioła - zastępca przewodniczącego Koryna Obruśnik - opiekun SU...

Czytaj więcej

 

Zapraszamy do przeczytania broszury klikając tutaj

Zapraszamy do przeczytania listu klikając tutaj

Bezpieczny internet - niebezpieczeństwa czyhające w internecie.

 

Plik (pdf) do pobrania tutaj

lub kliknij w obrazek

Materiały edukacyjno-informacyjne dla rodziców.

Oferta bezpłatnych świadczeń rehabilitacyjnych

 

Dokument do pobrania tutaj

 

 

 

 

 

"Pax: Pal Przekleństwa"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

                                                     

       Niedawno przeczytałem pierwszą część z serii książek pod tytułem „Pax: Pal Przekleństwa”. Książka ta została napisana przez trzech autorów: Asię Larsson, IngelęKorsell i Henrika Jonssona.        Asa Larsson zawsze pisała powieści kryminalne, to pierwsza jej książka dla młodzieży. IngelaKorsell tworzyła utwory przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Henrik Jonsson, który słynie w Stanach Zjednoczonych ze swoich komiksów, jest ilustratorem do całej serii „Pax”. Może wydawać się dziwnym, że jest aż tylu autorów, ale dzięki temu książka jest nadzwyczajna. 

     Akcja utworu rozgrywa się w miejscu o nazwie Mariefred. Główni bohaterowie to dwaj bracia Alrik i Viggo, którzy nosili na szyi naszyjniki ze skrzydłami   kruka oraz  Estrid i Magnar, Layla i Anders - rodzice zastępczy Alrikai Vigga. Inni bohaterowie to: Simon, Thomas - ojciec Simona, chopcyz klasy.  

    Wydarzenia w książce rozpoczynają się od sytuacji, kiedy Magnai Estrid złapali impa (małego potwora), którego Estrid potem zabiła. Następnie Alrik i Viggo poszli na lekcji WF-u do szkół, gdzie Simon sprowokował i zaczął bójkę z Viggo. Starszy brat stanął w obronie młodszego, kiedy zobaczył, że walczy on z Simonem, dlatego, kiedy wszystko dobiegło końca, Alrik uciekł ze szkoły. Wtedy             w oranżerii zaczął rzucać kamieniem w szyby, ale zobaczył go Magnar. Po tym wszystkim Alrik, Magnar i Estrid poszli do domu Layly i Andersa. Tam zdecydowali, że Alrik i Viggo będą im pomagać   w zamian za rozbite szyby i tak zaczęły się przygody braci. 

    Pierwszy raz czytałem książkę w takim napięciu. Lektura była bardzo interesująca. Bardzo spodobała mi się, ponieważ pojawiają się w niej obrazki jak w komiksie. Zaskoczyła mnie ciekawym rozwinięciem i niespodziewanym zakończeniem. Zachęcam do lektury, ponieważ każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie, szczególnie zachęcam zwolenników tajemnych przygód i miłośników magii. 

    

 

 

                                                                                                                                            Danylo Stolovnyk,7C  

E-dziennik dla rodziców

 

 

Ubezpieczenia uczniów NNW rok szk. 2017/2018

 

Rada rodziców

Wpłaty na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 można również dokonać bezpośrednio na numer konta:

59 8475 0006 2001 0000

0026 0001

Wpłaty na obiady

 

Nr konta do dokonywania

wpłat za obiady:

80 1050 1328 1000 0022

3847 0203

do wakacji pozostało ... 23.6.2018 23:59