Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

 

 

Blog klas pierwszych

 

Zaloguj się do Office 365

Załóż konto w Office 365

Platforma moodle

 

Szkoła posiada własną platformę edukacyjną. Kliknij w obrazek.

Fanpage Sp4

Fanpage Samorządu Uczniowskiego klas starszych.

Fanpage klas starszych SP4

 

Wiadomości Samorządu Uczniowskiego

Prev Next

Nowy Samorząd Uczniowski

Odsłon: 458

W dniu 29 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  W czwartek  5 października wybraliśmy wspólnie w głosowaniu tajnym następujących funkcyjnych: Patryk Głowacz - przewodniczący szkoły Zuzanna Kądzioła - zastępca przewodniczącego Koryna Obruśnik - opiekun SU...

Czytaj więcej

 

Zapraszamy do przeczytania broszury klikając tutaj

Zapraszamy do przeczytania listu klikając tutaj

Bezpieczny internet - niebezpieczeństwa czyhające w internecie.

 

Plik (pdf) do pobrania tutaj

lub kliknij w obrazek

Materiały edukacyjno-informacyjne dla rodziców.

Oferta bezpłatnych świadczeń rehabilitacyjnych

 

Dokument do pobrania tutaj

 

 

 

 

 

„Dom Tajemnic”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

                                       
 

 „Dom Tajemnic” to pierwsza część sagi Chrisa Columbusa (reżysera m. in. filmów o Harrym Potterze) i NedaVizziniego (znanego autora powieści dla młodzieży), która ukazała się w roku 2013 w Polsce. Kolejne części serii noszą tytuły „Dom Tajemnic starcie potworów” oraz „Dom Tajemnic starcie światów”. 

Akcja utworu rozgrywa się w czasach współczesnych. Główni bohaterowie to trójka rodzeństwa: Eleanor, Kordelia i Brendan Walkerowie. Z powodu tajemniczego „wypadku” ich rodzina podupadła finansowo i rodzice zdecydowali się na przeprowadzkę do tajemniczego domu, który fascynuje nie tylko swoim wyglądem i wyposażeniem, ale i niezwykle niską ceną. Dom należał kiedyś do tajemniczego pisarza, DenveraKristoffa 

Historia nabiera tempa po niezapowiedzianej wizycie córki byłego właściciela domu. Zgrane rodzeństwo, które zarazem nie szczędzi sobie wzajemnych złośliwości, musi przetrwać ciąg zdarzeń, które sprawiają, że trójka rodzeństwa musi zmierzyć się ze światem pełnym czarnej magii i okrucieństwa, by ocalić swoich rodziców i uratować własną skórę. Szybko orientują się, że przebywają wśród postaci pochodzących z powieści DenveraKristoffa, a jedyną drogą powrotu do zwykłej rzeczywistości jest stawienie czoła groźnej Wichrowej Wiedźmie.  

Jak wiadomo niemal każdy stary dom ma głęboko skrywane w sobie tajemnice, legendy i przygody zapisane w starych fundamentach. Każde skrzypnięcie podłogi to oznaka sędziwego wieku budowli. Każdy z takich domów ma swoją historię oraz magię, którą wystarczy tylko zbudzić i pozwolić, by nas pochłonęła, o tym właśnie przekonała się rodzina Walkerów. 

Autorzy stworzyli naprawdę ciekawą powieść, łącząc elementy fantastyki ze współczesnością. Nie brakuje        w niej sporej dawki magii oraz wątku pierwszej młodzieńczej miłości, a zwroty akcji są naprawdę nieprzewidywalne. Akcja książki toczy się bardzo szybko, bez żadnych przerywników, przez co czyta się ją przyjemnie i z zainteresowaniem. 

 
 

Marta Gardawska, 2c 


E-dziennik dla rodziców

 

 

Ubezpieczenia uczniów NNW rok szk. 2017/2018

 

Rada rodziców

Wpłaty na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 można również dokonać bezpośrednio na numer konta:

59 8475 0006 2001 0000

0026 0001

Wpłaty na obiady

 

Nr konta do dokonywania

wpłat za obiady:

80 1050 1328 1000 0022

3847 0203

do wakacji pozostało ... 23.6.2018 23:59