Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

 

 

Blog klas pierwszych

 

Zaloguj się do Office 365

Załóż konto w Office 365

Platforma moodle

 

Szkoła posiada własną platformę edukacyjną. Kliknij w obrazek.

Fanpage Sp4

Fanpage Samorządu Uczniowskiego klas starszych.

Fanpage klas starszych SP4

 

Wiadomości Samorządu Uczniowskiego

Prev Next

Nowy Samorząd Uczniowski

Odsłon: 458

W dniu 29 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  W czwartek  5 października wybraliśmy wspólnie w głosowaniu tajnym następujących funkcyjnych: Patryk Głowacz - przewodniczący szkoły Zuzanna Kądzioła - zastępca przewodniczącego Koryna Obruśnik - opiekun SU...

Czytaj więcej

 

Zapraszamy do przeczytania broszury klikając tutaj

Zapraszamy do przeczytania listu klikając tutaj

Bezpieczny internet - niebezpieczeństwa czyhające w internecie.

 

Plik (pdf) do pobrania tutaj

lub kliknij w obrazek

Materiały edukacyjno-informacyjne dla rodziców.

Oferta bezpłatnych świadczeń rehabilitacyjnych

 

Dokument do pobrania tutaj

 

 

 

 

 

"Monte Carlo"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 


            Monte Carlo jest to amerykański film w reżyserii Thomasa Bezuchy z Seleną Gomez w roli głównej. Premiera filmu w Polsce odbyła się 9 września 2011 roku. 

Grace (Selena Gomez) to tryskająca energią absolwentka liceum, która nie może doczekać się wakacji w Paryżu razem z najlepszą przyjaciółką Emmą i przyrodnią siostrą Meg. Kiedy nadmiernie ruchliwy przewodnik zostawia je w tyle, dziewczyny myślą, że ich podróż to całkowita katastrofa i ,,luksusowy'' pokój, który okazuje się norą, sprawiają, że trzy młode Amerykanki zaczynają tracić nadzieję, że wymarzony wyjazd będzie bajką. 

           Wszystko się zmienia, kiedy paparazzi biorą Grace za CordelięWinthrop Scott - brytyjską arystokratkę. Myli się także obsługa hotelowa, która prowadzi bohaterki do luksusowego apartamentu. Kiedy Grace otrzymuje zaproszenie na bal charytatywny w Monte Carlo, dziewczyny postanawiają wykorzystać okazję, a okazja jest nie byle jaka i potrwa cały tydzień. Pławią się w luksusie, mają dostęp do najdroższych strojów i kosmetyków, a także biżuterii (m. in. naszyjnika wartego 4 miliony dolarów). Poznają świat meczów polo, przyjęć na jachtach i otaczają się kawalerami będącymi najlepszymi partiami w mieście. Sielankę psuje nagłe pojawienie się prawdziwej Cordelii i zaginięcie naszyjnika... Dziewczyny będą musiały wykorzystać swój teksański czar, żeby odkręcić sytuację i nie dopuścić do wielkiej wpadki.     

                 Film bardzo mi się podobał. Selena Gomez świetnie wcieliła się w dwie postacie. Bohaterki były pełne szczęścia i radości. Bardzo podobało mi się miejsce, w którym powstał. To idealna komedia dla wszystkich fanów tego gatunku; wyprodukowana przez znaną wszystkim Nicole Kidman. Nie można się przy nim nudzić. Zachęcam wszystkich do obejrzenia tego filmu. 

 

 

 
 
Emilia Wachowicz, 2a2

E-dziennik dla rodziców

 

 

Ubezpieczenia uczniów NNW rok szk. 2017/2018

 

Rada rodziców

Wpłaty na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 można również dokonać bezpośrednio na numer konta:

59 8475 0006 2001 0000

0026 0001

Wpłaty na obiady

 

Nr konta do dokonywania

wpłat za obiady:

80 1050 1328 1000 0022

3847 0203

do wakacji pozostało ... 23.6.2018 23:59