Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

 

 

Blog klas pierwszych

 

Zaloguj się do Office 365

Załóż konto w Office 365

Platforma moodle

 

Szkoła posiada własną platformę edukacyjną. Kliknij w obrazek.

Fanpage Sp4

Fanpage Samorządu Uczniowskiego klas starszych.

Fanpage klas starszych SP4

 

Wiadomości Samorządu Uczniowskiego

Prev Next

Nowy Samorząd Uczniowski

Odsłon: 458

W dniu 29 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  W czwartek  5 października wybraliśmy wspólnie w głosowaniu tajnym następujących funkcyjnych: Patryk Głowacz - przewodniczący szkoły Zuzanna Kądzioła - zastępca przewodniczącego Koryna Obruśnik - opiekun SU...

Czytaj więcej

 

Zapraszamy do przeczytania broszury klikając tutaj

Zapraszamy do przeczytania listu klikając tutaj

Bezpieczny internet - niebezpieczeństwa czyhające w internecie.

 

Plik (pdf) do pobrania tutaj

lub kliknij w obrazek

Materiały edukacyjno-informacyjne dla rodziców.

Oferta bezpłatnych świadczeń rehabilitacyjnych

 

Dokument do pobrania tutaj

 

 

 

 

 

Don't Hang Up

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

              Don't Hang Up to horror wyreżyserowany przez Alexisa Wajsbrota i DamienaMacé.              

 Do kin trafił w 2016 roku. Role główne odegrali w nim: Gregg Sulkin jako Sam Fuller i Garrett Clayton jako BradyMannion. AleksiAubry-Carlson zajął się muzyką, która dodawała grozy w filmie. Joe Johnson napisał scenariusz, który został wykorzystany przy produkcji. 

                Film opowiada o grupie przyjaciół zajmujących się wykonywaniem żartów telefonicznych. Podczas jednego kawału dochodzi do tragedii, o której Brady i Sam nie mają pojęcia. Kobieta, do której zadzwonili, przez przypadek zabiła własną córkę, po czym popełniła samobójstwo. Jej mąż szuka zemsty. Podczas pewnego wieczoru Brady i Sam, robiąc kawały, zadzwonili w niewiedzy              do męża zmarłej kobiety, ostrzegł ich, że tej nocy to on będzie mógł się odegrać, po czym wymienił imiona pranksterów i adres domu, w jakim się znajdowali. Przyjaciele w pierwszym momencie się przestraszyli, jednak po chwili rozłączyli się i wrócili do zabawy. Po wielokrotnym rozłączeniu się, na ich telewizorze wyświetla się film, w którym rodzice Braddiego siedzą związani na krześle, w tym momencie Brady i Sam wiedzą już, że to nie jest żart. W dalszej części filmu na telewizorze wyświetla się film przedstawiający śmierć ich przyjaciela Mosleya. Gdy Sam idzie do swojego pokoju, żeby sprawdzić czy nikogo tam nie ma, Brady otrzymuje propozycję, jeżeli zabije swojego przyjaciela, przeżyje on i jego rodzice, Sam otrzymał podobną ofertę. Przyjaciele szybko odkrywają jednak prawdę, rodzice Bradyego nie żyją od momentu pierwszej rozmowy z nieznajomym. Pod koniec filmu Brady zostaje zabity przez Sama, gdyż ten myślał,  że to właśnie ich prześladowca, a Sam zostaje wrobiony w zabicie swoich przyjaciół. 

               Myślę, że zakończenie filmu nawiązuje do sytuacji, w jakiej znalazł się mąż pani Kolbein.   Film bardzo mi się podobał i wywarł na mnie ogromne wrażenie. Wszystkie jego części idealnie        do siebie pasują, a film jest nieprzewidywalny. Muzyka oraz scenografia dodają grozy i powodują utrzymanie w napięciu, aż do samego końca. Myślę, że jest to film godny polecenia, nie tylko dla fanów horrorów. 

   

   Kamil Mrówka, 2a2 

E-dziennik dla rodziców

 

 

Ubezpieczenia uczniów NNW rok szk. 2017/2018

 

Rada rodziców

Wpłaty na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 można również dokonać bezpośrednio na numer konta:

59 8475 0006 2001 0000

0026 0001

Wpłaty na obiady

 

Nr konta do dokonywania

wpłat za obiady:

80 1050 1328 1000 0022

3847 0203

do wakacji pozostało ... 23.6.2018 23:59